Karrier - munkavállaló

rendezvényszervező

pénzügyi asszisztens

A HUNGEXPO Zrt.
vásár-, kiállítás- és rendezvényszervező nagymúltú vállalat
RENDEZVÉNYSZERVEZŐ
munkakörbe, saját rendezésű és vendég rendezvények szervezésére keres munkatársat.

Feladatok:

  • Munkáját a Szervezési igazgató közvetlen irányításával végzi a kijelölt kiállítási vagy rendezvény csoport tagjaként.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart ügyfelekkel, tájékoztatást nyújt, szolgáltatásokat értékesít.
  • A rendezvény adminisztrációs háttérét folyamatosan aktualizálja, megrendeléseket, dokumentációt, forgatókönyvet, ügyfél tájékoztatókat készít.
  • A rendezvény kiszolgálását biztosító alvállalkozókkal kapcsolatot tart, feléjük megrendeléseket készít.

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi, vagy főiskolai végzettség, rendezvényszervezői, kereskedelmi, turizmus vagy gazdasági területen.
  • Minimum 2-3 éves munkatapasztalat.
  • Előnyt jelent:
    • nagyobb rendezvények szervezésében való részvétel
    • rendezvénytechnikai IT ismeretek
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen.
  • Második idegen nyelv (német, francia,) nyelvtudás előnyt jelent.
  • Jó kommunikációs és tárgyalóképesség.
  • Kitartó, siker-, teljesítmény- és eredmény orientált egyéniség.
  • Jó problémamegoldó és szervezői készségek, rugalmasság, stressztűrés.
  • Stabil számítástechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Beosztásnak megfelelő alapbér és teljesítményarányos jutalék
  • karrierlehetőség, előrelépési lehetőség projektvezetői szerepkörbe
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület, Albertirsai út 10.

Jelentkezés: Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, kérjük, juttassa el az alábbi e-mail címre: karrier@hungexpo.hu Csak a hiánytalanul benyújtott páláyzatok kerülnek elbírálásra!

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS
munkatársat keres, aki munkájával segíti a főpénztárost és a pénzügyi vezetőt.

Feladatok:

  • Az új munkatárs részt vesz a rendezvények előtti előkészületekben (területi pénztáros létszám meghatározása, a belépőjegy-forgalmazást bonyolító program ismertetése az új pénztárossal, pénzkészlet tervezése, értékcikkek előkészítése)
  • Rendezvények alatt a területi pénztárosokat ellátja értékcikkekkel, valamint a műszak végén segít az elszámoltatásukban
  • Kezeli a cég házi forint és valuta pénztárát
  • Fogadja a kiállítók bankkártyás és készpénzes befizetéseit
  • Bank kivonatok könyvelése
  • Számlázási feladatokat lát el a főpénztárban értékesített cikkekkel kapcsolatban (parkoló bérletek, kiállítói bérletek, éves belépőkártyák, céges apartman bérlése)
  • Adatszolgáltatásokat, egyeztetéseket végez, kimutatásokat készít közvetlen szakmai felettese részére

Elvárások:

  • Pénzügyi szakirányú végzettség
  • Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Magas szintű precizitás, önálló felelősségteljes munkavégzés

  • a beosztásnak megfelelő alapbér
  • teljesítmény arányos bónusz
  • Cafeteria és egészségpénztári hozzájárulás
  • Rugalmas munkaidő
  • fiatalos, lendületes csapat, vidám légkör
  • szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • A rendezvények ideje alatt sokszínű és sokrétű munka